Kulübümüzden açıklama

Kulübümüzden açıklama

2012 09 25 sir 138x190 Kulübümüzden açıklamaFenerbahçe Kulübü, Trabzonspor maçının ardından Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda görev yapan özel güvenlik görevlilerinin protestolarının gazetelere yanlış yansıdığını duyurdu.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: ”

Dün stadımızda oynanan maçın ardından, maçlarımızda güvenlik görevlisi olarak çalışan taşeron firma yetkilileri ile ilgili birtakım gelişmeler yaşanmıştır.

Bahsi geçen bu olaylar, bugün gazetelere de yanlış yansımış; durumun kulübümüzden kaynaklandığı izlenimi oluşmuştur.

Konuya dair TT-VİP Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi’nden kulübümüze gelen yazı aşağıdaki gibidir:

Fenerbahçe Spor Kulübü

“25.09.2012

Fenerbahçe Spor Kulübü’ne;

Şirketimizin muhasebe departmanından kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki maçlarda güvenlik görevlisi olarak çalışan personelimizin ödemelerinde “5 günlük” bir aksaklık yaşanmıştır.

Tamamen, sahibi olduğumuz, TT-VİP Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi’nden kaynaklanan bu ödeme sorunu sonrası, üzülerek ifade etmek isteriz ki, 24 Eylül 2012 tarihinde Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan Fenerbahçe-Trabzonspor maçı sonrası bazı çalışanlarımız siz değerli iş ortağımızı zan altında bırakacak bir protestoya imza atmışlardır.

Konu ile ilgili haberlerde tamamen şirketimizden kaynaklanan bu sorunun, Fenerbahçe Spor Kulübü ile adreslendirildiğini üzülerek gördüğümüz için böyle bir açıklama yapmayı görev bilmekteyiz.

Bu bağlamda, dün meydana gelen tatsızlık ve buna bağlı olarak ortaya çıkan yanlış anlaşılma nedeniyle sizlerden özür dileriz.

TT-VİP.ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ”


Kategoriler
Popüler Konular