Kulübümüzden Açıklama

Kulübümüzden Açıklama

Fenerbahçe Kulübü, “İlk Patlak Mescitte” başlığıyla çıkan haberleri yalanladı. Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada,Bugün, bir internet sitesinde yer alan “İlk Patlak Mescit’le” başlıklı haber üzerine bu açıklamayı yapma gerekliliği doğmuştur.

İnternet sitesi tarafından maksatlı olarak Talat Yılmaz ile Fenerbahçe Başkanı ve yönetimi arasında yaşanmış algısı yaratılmaya çalışılan haber, yalan ve asılsız olmasının ötesinde açıkça ciddi ve tehlikeli bir suçtur.

Kurgulanan bu haberdeki olaydan, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve yönetim kurulumuzun bilgisi bulunmamakla birlikte -yapılan araştırmalar sonucunda öğrendiğimiz üzere- mescidin yıkılması gibi bir durum, gündeme dahi gelmemiştir.

Herkesçe bilinmelidir ki; Aziz Yıldırım ve yönetiminin görevde olduğu bir dönemde böyle bir tasarrufta bulunmak bir yana buna kimse cüret dahi edemez.

Görülmektedir ki; oynanan oyun, ahlaksızca ve hayâsızca olmasının ötesinde bir o kadar da tehlikeli bir hal almaya başlamıştır. Türk toplumunun en kutsal değerini suiistimal etmek suretiyle kendisine yer edinmeye kalkışanlar, karşılarında ilk önce bizi bulacaklardır.

Fenerbahçe taraftarına ve spor kamuoyuna açık beyanımızdır ki;

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve Yönetimi, bu çirkin tezgâhı diğer tüm oyunlardan ayrı tutmakta ve bu haberi yalanlamayan, yayınlayanlar arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin en ağır yaptırımların uygulanması konusunda kararlıdır.

Önemle belirtmek isteriz ki; bundan sonraki mücadelemiz, bu zihniyetin Türk sporundan, Türk medyasından ve hatta Türk toplumundan tasfiyesine yönelik olacaktır.

Saygılarımızla,
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

Kulübümüzden Açıklama


Kategoriler
Popüler Konular