Krasic’in bu hareketi Kocaman’ı çok memnun etti

Krasic’in bu hareketi Kocaman’ı çok memnun etti

aykutkocaman1 260x146 Krasicin bu hareketi Kocamanı çok memnun etti Lige milli maçlar nedeniyle ara verilirken Fenerbahçe’de Yobo’dan gelen haberler moralleri bozarken, Krasic’in milli arada izinli olduğu halde çalışmalara devam etmesi teknik heyeti memnun ettti.

Fenerbahçe’de Sırbistan milli takımına davet edilen Krasic, hocası Sinisa Mihajlovic’i arayarak; ”Henüz tam olarak hazır değilim. Sakatlığım daha yeni geçti ancak kendimi iyi hissetmiyorum. Bu yüzden milli takıma gelemeyeceğim” diyerek izin istedi. Hocasından olumlu yanıt alan Krasic, izinli olmasına rağmen tek başına kondisyon çalışması yaptı. Sakatlığı nedeniyle güçsüz kalan Sırp futbolcu salonda özellikle bacaklarını geliştirme çalışması yaptı.

Aykut Kocaman milli takıma giden futbolcularını sakatlık konusunda uyarırken Nijeryalı yıldız Yobo’dan gelen sakatlık haberiyle adeta yıkıldı. Bunun üzerine defans kurgusunda değişikliğe gidecek olan Kocaman, Bursaspor maçında Yobo’nun yerine Bekir’i oynatacak. Egemen ile oynadığında sıkıntı yaratan Bekir’i bu maça özel olarak hazırlayacak olan Kocaman kulüp doktorlarına da talimat vererek bir an önce Yobo’nun hazır hale getirilmesini istedi.
Öte yandan kocaman’ın futbolcularını uyararak; ”Önümüzde 3 önemli maç var. Kesinlikle rehavete kapılmanızı istemiyorum. Bursaspor, AEL Limassol ve Antalyaspor maçlarından 9 tam puan almalıyız” dediği öğrenildi.

 


Kategoriler
Popüler Konular