Kocaman’ın yanına geliyor!

Kocaman’ın yanına geliyor!

 Kocamanın yanına geliyor!Fenerbahçe Yönetimi, Aykut Kocaman’ın yardımcılarını yeterli bulmadı, ligin ikinci yarısı için yeni takviyeler yapmayı planladı.

Yönetim, bu ekipte, özellikle hocaya fikir olarak katkı sağlayacak bir ismin bulunmamasının sıkıntı oluşturduğunu düşünüyor.

Ligin ikinci yarısında daha başarılı bir dönem geçirmenin düşüncesinde olan Fenerbahçe’de, teknik heyete de neşter vurulacak. Aykut Kocaman’ın teknik direktör olarak kalması konusunda hemfikir olan sarı-lacivertli yönetim, yardımcılarının yetersiz kaldığını düşünüyor.

Kocaman, iki antrenörü Fahreddin Ömeroviç ve İsmail Kartal’ın yanında kaleci antrenörü Murat Öztürk, performans uzmanı Alper Taşçı, antrenör Turgay Aytay ile analiz uzmanı Arda Keskin ve Barış Koç ile çalışıyor. Yönetimin en büyük sıkıntısı, bu ekip içinde Kocaman’a fikir verecek bir teknik adamın bulunmaması… Bundan dolayı kaliteli isimlerle takviye planlayan sarı-lacivertliler, ligin ikinci yarısıyla birlikte teknik anlamda boşluk doldurmayı planlıyor. Ayrıca rakip analizinde ve teknolojik yeniliklerin kullanımında, teknik ekibin yetersiz kaldığı düşüncesi de yönetim kanadında hakim bir görüş olarak ortaya çıkıyor.

 

Kaynak:Milliyet


Kategoriler
Popüler Konular