Kocaman’ın Sow korkusu

Kocaman’ın Sow korkusu

Issiar Dia’nın ayrılışı sonrası takımda bir hayli yalnız kaldığı gözlenen Moussa Sow’un bir de oruca başlaması sıkıntı yarattı. Teknik heyet Senegalli yıldızdan yeterli performansı alamamaktan korkuyor

Fenerbahçe’nin Senegalli golcüsü Moussa Sow, kampın en mutsuz oyuncusu olarak göze batarken dün başlayan Ramazan ayı nedeniyle ısrarla oruç tutmak isteyince endişe yarattı.

Avusturya’da günde iki antrenman yapan sarı-lacivertli ekibin ağır temposu karşısında Senegalli oyuncunun tüm uyarılara rağmen bu konuda taviz vermemesi dikkat çekti.

Issıar Dia’nın takımdan ayrılmasından sonra yalnız kalan ve başlayan ramazan ayı ile birlikte mutlaka oruç tutacağını bildiren Sow’un, dünkü çalışmada zorluk yaşadığı gözlendi.

İmsak ve iftar zamanı arasında 18 saat 53 dakika zaman olan Viyana’da oruç tutmanın zorluğuna aldırmayan ve su içmeden iki antrenmanı çıkarmak isteyen Senegalli yıldıza, resmi maçlarda oruç tutma izni verilmeyecek.

Sow ise koşullar ne olursa olsun oruç tutacağını söylemesi Teknik Direktör Aykut Kocaman’ı endişelendiriyor. Özellikle Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında bu oyuncudan yeteri kadar verim alamamaktan korkan Kocaman’ın, yine de Sow’un kararlarına saygı duyduğu ve herhangi bir baskıda bulunmadığı bildirildi.


Kategoriler
Popüler Konular