Kocaman’a tam destek!

Kocaman’a tam destek!

2011 12 31 aykut446 260x173 Kocamana tam destek! Fenerbahçe yönetiminden teknik sorumlu Aykut Kocaman’a tam destek geldi. 

Yönetimin yapacağı ilk toplantı sonrası yazılı bir açıklamayla Aykut Kocaman’a olan desteğini kamuoyuna duyuracakları öğrenildi.

Fenerbahçe’de yönetimden Teknik Direktör Aykut Kocaman’a tam destek. Sarı Lacivertli Yönetimin yaptıkları görüşmelerde Kocaman’a sonuna kadar destek olma kararı aldıkları ve başta Başkan Aziz Yıldırım olmak üzere tün yönetimin bu konuda hem fikir oldukları öğrenildi.

Yöneticilerin, Aykut Kocaman’ın koşan ve savaşan bir takım yaratma hedefi doğrultusunda sancılı bir dönem geçiriyor olamalarının “normal” olduğu yorumunu yaptıkları ve mevcut kadronun kalitesi ile istedikleri hedeflere ulaşacakları görüşünde oldukları ifade edildi.

Sarı Lacivertli yöneticilerin ilk yönetim kurulu toplantısı sonunda konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapacakları ve Aykut Kocaman’a olan desteklerini birkez daha kamuoyuna duyuracakları belirtildi.

Akhisar Belediyespor ile cumartesi günü deplasmanda karşılaşacak olan sarı lacivertlilerde bu maçın hazırlıkları da sürerken, Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın gözü sakat futbolculardan gelecek haberlere çevrildi.

Özellikle savunmanın göbeğinde forma giyen Egemen ve Yobo’nun durumları Kocaman’ı düşündürürken, bu oyunculardan Yobo’nun cumartesi günü forma giyme şansının Egemen’e göre daha yüksek olduğu gelen haberler arasında.

İki futbolcu ile birlikte Mehmet Topal’ın da en geç Limassol maçına kadar hazır duruma getirilmesine çaba sarf edilirken, Mehmet Topuz’un tedavi sürecini atlattığı ve yarından itibaren takıma katılacağı öğrenildi.

Fenerbahçe Sağlık Heyetinin Raul Meireles’in durumunu da yakından takip ettiği ancak üç ayrı bölgede sakatlık sorunu yaşayan Portekizli Yıldızın sahalara dönmesinin en erken iki hafta içinde gerçekleşebileceği ifade edildi.

 

Kaynak:Ligtv


Kategoriler
Popüler Konular