Kim: ‘Bu Forma İçin Değerdi’

Kim: ‘Bu Forma İçin Değerdi’

kim1 VHPBV 260x130 Kim: ‘Bu Forma İçin Değerdi’ Uluslararası transfer işlemleri tamamlanan oyuncumuz Yeon Koung Kim, Odesa yolculuğu öncesinde, açıklamalarda bulundu. Çok mutlu olduğunu açıklayan Güney Koreli voleybolcumuz duygularını şöyle ifade etti:

“Bugün, uluslararası transfer işlemlerimin tamamlandığı haberini aldım. Kendimi tam anlamıyla nasıl ifade edebileceğimi bilmiyorum. Sadece çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Bu zor günlerin üstesinden kulübümüzle birlikte geldik; Başkanımıza, tüm mesaisini bu konuya harcayan değerli yöneticilerimize, bana destek olan takım arkadaşlarıma, voleybol şubesine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Artık formama kavuşabileceğim; o benim için çok değerli ve bu formanın ne kadar değerli olduğunu şimdi daha da iyi anlıyorum, onun için değerdi…

Yarın CEV Kupası’nda çok önemli bir maçımız var. Gruba galibiyetle başlamak her zaman iyidir, özellikle de deplasmandaysa… Sanıyorum bu akşam saatlerinde Odesa’da takım arkadaşlarımın yanına ulaşmış olacağım. Eğer hocamız şans verirse yarınki maçta oynamayı çok isterim.

Son olarak, emeği geçen herkese tekrar tekrar yürekten teşekkür ederim.”


Kategoriler
Popüler Konular