Kiğılı: “Hedefimiz 3 kupada da şampiyonluk”

Kiğılı: “Hedefimiz 3 kupada da şampiyonluk”

kiğılı 210x150 Kiğılı: Hedefimiz 3 kupada da şampiyonluk  Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi’nde Belarus’un BATE Borisov takımıyla eşleşirken, Fenerbahçe yönetimi kuradan memnun.

UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe, ikinci turda Belarus’un BATE Borisov takımıyla eşleşti. Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, eşleşmeyi NTV Spor’a değerlendirdi.

“Hedefimiz 3 kupada da şampiyonluk”

Kurayı değerlendirerek sözlerine başlayan Kiğılı, “Hayırlı olsun. Rakibimiz kapalı bir kutu ama sonuçta bir Avrupa takımı… 32 takım içerisinde en iyi kurayı çektik desem yalan olmaz. UEFA, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda devam eden tek takımız. Sayın başkanımız da açıkladı, 2 ya da 3 tane transfer yapacağız. Salı günü yönetim kurulu toplantımız var, ondan sonra da bu transferleri yapacağız. İyi bir kadromuz var, biraz daha  kuvvetleneceğiz. 3 kupada da hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. Çok daha güçlü bir kadroyla inşallah devam edeceğiz” diye konuştu.

“DEPLASMANDA OYNAMAK AVANTAJ”
İlk karşılaşmanın deplasmanda olmasının kendileri için avantaj olduğunu söyleyen Kiğılı, “Türkiye Ligi’nde de buzlu sahalara gidip oynuyoruz, ilk maçın deplasmanda olması avantaj.. Kendi sahamızda çok daha iyi bir netice alacağımız inancını taşıyorum. 3 kulvarda da şampiyonluğun peşinde olacağız, taraftarların bunu bilmesini istiyorum” dedi.

Başkanvekili Abdullah Kiğılı, son 16′ya kaldıktan sonra mutlaka kuvvetli takımlarla oynayacaklarını dile getirirken, “Buna hazırlıklıyız. Bu iki takımın maçlarını teknik kadro takip edecektir” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular