Kapat da görelim

Kapat da görelim

Kayseri maçına büyük önem veren sarı-lacivertli hoca, futbolcularını tatil havasından çıkarmaya çalışırken, “Bu ilk yarının son maçı değil, şampiyonluk yolundaki 18 engelin ilki. Galip gelelim, rakiplerimize ‘Siz bu farkı zor kapatırsınız’ mesajı verelim” dedi

Fenerbahçe teknik heyeti, pazar günkü Kayseri maçından hemen sonra tatile çıkacak futbolculara ‘rehavet’ uyarısında bulunup, karşılaşmaya ‘son maç’ havasıyla çıkılmaması için sürekli telkinler yapıyor.Kayserispor karşısında yaşanacak olası bir puan kaybının nelere mal olacağını çok iyi bilen teknik direktör Ersun Yanal, futbolcularına, “Bu ilk yarının son maçı değil, şampiyonluk yolundaki 18 engelin ilki” parolasıyla maçı anlatıyor. 

Rakamlar can sıkıcı
“Kayserispor engelini aşarak devre arasına rahat bir şekilde girelim” diyen Yanal, galibiyetin aynı zamanda yarıştaki rakiplerine gözdağı olacağını kaydetti. Yanal, “Yenelim, ‘Siz bu farkı zor kapatırsınız’ mesajı verelim” şeklinde konuştu. Fenerbahçe, son 5 sezonda devrenin son maçlarında 2 galibiyet, 2 beraberlik elde etti, 1 kez de yenildi. Bu arada Kayseri maçına büyük ilgi gösteren sarı-lacivertli taraftarların biletleri tüketmek üzere olduğu, pazar günü Saracoğlu’nda görsel şovların olacağı belirtildi.

 

Kaynak:Fotomaç


Kategoriler
Popüler Konular