İstifa depremi

İstifa depremi

KOCAMANSON2 HRDHE 210x150 İstifa depremi Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında sahasında Karabükspor’a 3-1′lik skorla mağlup olan Fenerbahçe’de istifa depremi yaşanıyor.

Teknik direktör Aykut Kocaman karşılaşma sonrası basın toplantısında, görevinden istifa ettiğini belirtirken; Fenerbahçe yönetimi Kocaman’ın istifasını kabul etmedi.

Gündeme damgasını vuran olayın ardından, Fenerbahçeli taraftarlar twitterda konuyla ilgili görüş bildirdiler.

İşte twitter’daki Aykut Kocaman yorumları:

Aykut Kocaman’ın -dönüşü mümkün olmasın diye- istifasını özellikle basın toplantısında açıkladığını düşünüyorum. (@sabriugan)

Aykut Kocaman’a özellikle 3 Temmuz süreci yaptıkları için teşekkür etmek her Fenerbahçe’linin ilk görevi. (@ygtylmz)

Aykut kocaman istifa etmiş.. Üzüldüm şahsen!! Duruşu karekteri ve kişiligiyle örnek bir insan. Hayırlısı olsun onun adına. (@NihatKahveci8)

Aykut hoca istifa etmis, yolu acik olsun. Zor gunde verdigi destekleri unutmayiz hicbirimiz, ama buraya kadar… Tesekkurler Aykut Kocaman… (@erenguler)

Fenerbahçe kabuk değiştiriyordu. Bu süreci başlatan teknik adam olarak Aykut Kocaman’ın arkasında durulmalıydı. Her ne olursa olsun! (@cnrozgrs)

Aykut Kocaman 2009′da Fenerbahce efsanesi olarak goreve gelmisti, 2012′deGalatasaray efsanesi olarak gorevi birakti… (@hakikionurerdem)

Hayatımda çok az kişi için ağladım. Biri Aykut Kocaman oldu. (@cenkalacam)

Gerçek şuki Aykut Kocaman diye biri olmayacak takımın başında belki onun gibi yürekliside artık gelmeyecek. (@hazard1907)

Aykut Kocaman ne duygusuz ne suskun!Hicbir zaman egolarina yenilmeyen birkez bile durusunu bozmayan benim kahramanim!Asil Fenerbahceli o! (@duyguafacan)

Aykut Kocaman Alex’e siper aldığında hepimiz tarafından istifa edildi zaten. (@svgoner)

Aykut Kocaman’in istifasina uzuldum. Toparlanir simdi Fenerbahce (@mrtzgn)

 

Kaynak:Hürriyet


Kategoriler
Popüler Konular