‘İmparator’ çileden çıktı!’

‘İmparator’ çileden çıktı!’

ibrahim tatlise 144923649 260x126 İmparator çileden çıktı!Fenerbahçe’nin Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında Sanica Boru Elazığspor karşısında aldığı 2-2′lik beraberlik ‘İmparator’ lakaplı sanatçı İbrahim Tatlıses’i çıldırttı.

Fenerbahçe’nin Sanica Boru Elazığspor karşısında aldığı 2-2′lik beraberlik ve sahada oynanan futbol İbrahim Tatlıses’i çok kızdırdı.

‘İmprator’ lakaplı sanatçı bu duruma resmi Twitter adresinde isyan etti. Tatlıses, ”Hakem resmen Elazığspor’un hakkını yedi!!! İlker Meral efendi, 5 dakıka uzatma neydi? Yakıştı mı sayın hakem? Ben Fenerbahçeliyim sevinemedim. Aykut hoca sana sesleniyorum! Küme düşmeye aday bir takımın karşısında utanılacak bir futbol oynadınız. Sana artık ne diyim ki! Bizim bir futbolcumuzun fiyatı, Elazığspor’un tüm futbolcularının fiyatına denk. Bu ayıp da bize yeter! Elazığspor bizimle resmen dans etti. Elazığspor’u ve Yılmaz hocayı canı gönülden tebrik ediyorum” şeklinde yazarak oynanan futbol ve alınan sonuçtan memnun olmadığını dile getirdi.

Sanatçı İbrahim Tatlıses daha önce de bir çok Fenerbahçe maçından sonra alınan kötü sonuç olduğunda bu şekilde tepki vermişti.

 


Kategoriler
Popüler Konular