HUZUR VE UMUT

HUZUR VE UMUT

 HUZUR VE UMUT Fenerbahçe’de yönetimin ve taraftarın Can Bartu Tesisleri’ne yaptığı çıkarma hem Teknik Direktör Aykut Kocaman, hem de futbolcuların moralini yükseltti.

Başkan Aziz Yıldırım’a Kasımpaşa, B.Mönchengladbach ve Beşiktaş maçları için üçer puan sözü verildi.

Kasımpaşa maçı öncesi iç huzuru sağlayan Fenerbahçe, önündeki üç ciddi sınavdan da yüzünün akıyla çıkmanın hesaplarını yapıyor.

Sırasıyla Kasımpaşa, Borussia Mönchengladbach ve Beşiktaş ile oynayacağı birbirinden zorlu üç karşılaşmadan da üçer puan alarak tüm sorunları geride bırakmak isteyen Teknik Direktör Aykut Kocaman rahat bir çalışma ortamı bulabilmek için bu periyodu kazasız geçmenin şart olduğunu düşünüyor.

Marsilya ve Trabzonspor beraberliklerinden sonra kariyeri ciddi ciddi tartışmaya açılan Kocaman ile performansları seyirci tarafından masaya yatırılan futbolcular, önceki gün kendilerine desteğe gelen bir grup taraftar ve yönetimle yeniden kenetlendi. Bu durum, takımın havasını birden bire değiştirirken, sarı – lacivertliler şu ana kadar yaşadıkları kayıplara rağmen ileriye umutla bakmaya başladı. Futbolcuların neşesi yerine gelirken, Teknik Direktör Aykut Kocaman ve heyeti de umut tazeledi.

Tek sorun bilet krizi

Fenerbahçe Yönetimi ile toplantı yapan Kocaman, sıradaki hedefini açıkladı. Buna göre Kasımpaşa ve B.Mönchengladbach deplasmanlarından alınacak iki galibiyetin ardından Beşiktaş’a karşı elde edilecek üç puan, tüm yaraları tedavi edebilecek. Kocaman, bu konuda yönetime iddialı konuşurken, futbolcular da hocalarına ve Başkan Aziz Yıldırım’a galibiyet sözü verdi.
Fenerbahçe’de şu anda tek sorun, Kasımpaşa maçının bilet fiyatları nedeniyle taraftarın maçı boykot edip takımı destekten mahrum bırakma olasılığının bulunması. Yöneticilerin de bu durumu düzeltebilmek için yoğun çaba harcadıkları bildirildi.

Fenerium’da % 25 indirim

Fenerbahçe Kulübü’nün lisanslı ürünlerini satan Fenerium mağazası, 2012 ilkbahar-yaz tekstil koleksiyonu dahilindeki ürünlerde yüzde 25 indirime gitti. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Fenerium’da birçok üründe indirime gidildiği ve indirimin sadece 2012 ilkbahar-yaz koleksiyonunu kapsadığı bildirildi. Bu kampanyanın, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemeyeceği kaydedildi.

 

Kaynak:Milliyet


Kategoriler
Popüler Konular