‘Hiçbir yere gitmiyorum’

‘Hiçbir yere gitmiyorum’

krasicc5 580x290 ‘Hiçbir yere gitmiyorum’ Sarı-lacivertli ekibin Sırp yıldızı Milos Krasic, Fenerbahçe’den ayrılmayacağını söyledi.

Juventus’tan büyük umutlarla transfer edilen ancak oynadığı futbolla henüz beklentileri karşılayamayan 28 yaşındaki oyuncu Sırp basınına yaptığı açıklamada, “Rusya’ya gitmiyorum” dedi.

Kendisi hakkında basında çıkan haberleri takip ettiğini belirten sarı – lacivertli oyuncu, “Buraya geleli henüz bir kaç ay oldu. CSKA benim kalbimde yeri ayrı olan bir kulüp. Çünkü orada harika zamanlar geçirdim. Orada birlikte çalıştığım tüm insanlar için en iyisini diliyorum. Ancak ne benim transferimle ilgili Rusya’dan birisi benimle irtibata geçti, ne de ben Türkiye’den ayrılıyorum. Burada, takımda kendime ilk 11’de bir yer edinmek istiyorum. Ve bu tamamen bana bağlı bir konu” diye konuştu.

Aykut Kocaman ile de  bir sorunu olmadığını söyleyen Krasic, “Kendisiyle saygı çerçevesinde bir ilişkimiz var. Evet Fenerbahçe beni çok isteyerek transfer etti. Ama nasıl onlar beni aldıysa ben de Fenerbahçe’yi seçtim” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular