Hazırlıklar sürüyor

Hazırlıklar sürüyor

2012 10 01 idman5 260x145 Hazırlıklar sürüyor Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda, deplasmanda oynayacağı B.M’Gladbach maçının hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.30’da başladı ve 1 saat 45 dakika sürdü. Oyuncularımız salonda yaptıkları kuvvet çalışmaları, sahada yaptıkları çabukluk çalışmaları ve ardından dar alandaki çift kale maçlarla antrenmanı tamamladı.

Sakatlıkları süren Joseph Yobo ve Raul Meireles, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. Öte yandan sol kasık bölgesinde ağrıları bulunan Gökhan Gönül ile sol arka alt adalesinde sertleşme bulunan Sezer Öztürk, tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkartılmadı. Serdar Kesimal ise takımdan ayrı olarak, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde ayrı bir programla çalıştı. Bu arada bugün sabah saatlerinde bir erkek çocuğu dünyaya gelen ve bu nedenle izinli olan Egemen Korkmaz da antrenmanda yer almadı.

Mönchengladbach maçı hazırlıkları, 2 Ekim Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla devam edecek.


Kategoriler
Popüler Konular