Hasan Ali’ye tek yön yetmedi

Hasan Ali’ye tek yön yetmedi

hasanali 260x156 Hasan Aliye tek yön yetmediKocaman’ın kulübedeki 5’li için çift yönlü isimleri tercih etmesi 3 oyuncuyu tribüne çıkardı.

F.BAHÇE’DE yeni transferler Emre, Ziegler ve Webo’nun takıma katılmasının ardından en çok merak edilen konu, başta Hasan Ali olmak üzere Stoch ve Krasic’in tribüne çıkması oldu. Aykut Kocaman takımla 2 gün antrenman yapmalarına karşın Sivas’a karşı ilk 11’de oynattığı Emre, Ziegler ve Webo, Mersin’de de hocanın ilk tercih ettiği isimlerdi. 2’si yedek kaleci olmak üzere 19 futbolcuyla Mersin deplasmanına giden F.Bahçe’de Hasan Ali, Stoch ve Krasic, İstanbul’da bırakıldı. 3 futbolcunun 18’e dahi alınmaması spekülasyonlara neden olurken, sanılanın ve iddiaların aksine Aykut Kocaman’ın bu tercihi yapmasının sebebi, kulübede çift yönlü oynayabilen futbolcuların bulunmasını istemesi.

9 İSİM HEP TAÇTA

29 as oyuncusu bulunan sarı-lacivertliler, 18 isim arasında seçim yapmak zorunda. Kulübedekilerden biri zorunlu olarak kaleci Mert, diğeri de altyapıdan yetişen bir oyuncu olması nedeniyle son maçlarda Beykan Şimşek kadroda yer aldı. Sadece 5 oyuncu alma hakkı kalan Kocaman da çift yönlü oyuncuları tercih ediyor.

SON maçlarda stoperin 1 numaralı alternatifi Serdar Kesimal olurken, orta sahanın yanı sıra savunmada da oynayabilmesi nedeniyle Mersin’de Mehmet Topal tercih edildi. Mehmet Topuz; sağ bek, sağ açık ve önliberoda, Caner de sol bek, sol açık oynayabildiği için kulübede yer buldu. Kulübedeki son 2 koltuğun sahibi ise forvetin alternatifsiz ismi Semih ile Kocaman’ın jokeri Salih Uçan oldu.

 

Kaynak:Vatan


Kategoriler
Popüler Konular