Hasan Ali: “Galibiyeti daha çok isteyen takımdık”

Hasan Ali: “Galibiyeti daha çok isteyen takımdık”

hasann 260x146 Hasan Ali: Galibiyeti daha çok isteyen takımdık Hasan Ali Kaldırım, özellikle ikinci yarıda daha istekli ve arzulu pozisyonlar üreten bir oyun ortaya koyduklarını vurguladı.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Hasan Ali Kaldırım, “Bu sezon maalesef 1-0 geriye düşüyoruz, özellikle kendi sahamızda oynadığımız maçlarda. İyi toparlandık, çabuk toparlandık. 1-1’i bulduk ardından pozisyonlarımız vardı. İlk yarı 15 dakika Bursaspor daha üstündü ama ikinci yarıyla birlikte istekli arzulu pozisyonlar üreten bir takımdık. Maç öncesi kazanalım da nasıl kazanırsak kazalım dedik. Ligi heyecanlandırdık tekrardan. İkinci yarı çok iyi oynuyoruz. İnşallah devamı gelir. Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlarla bütün olduk” diye konuştu.

Reto Ziegler’in gelişiyle Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman’ın zaman zaman rotasyon yaptığına yönelik soruya ise, “40’a yakın maç oynadım. Kayseri’de yılda 35-36 oynuyordum. Reto transferinden sonra hocam beni dinlendirmek istediğini söyledi. Bunun da maçlara yansıdığını düşünüyorum. Hiçbir sorun yok, elimizden geleni yapıyoruz” cevabını verdi.


Kategoriler
Popüler Konular