“Güzel bir organizasyon oldu”

“Güzel bir organizasyon oldu”

onan STL0K 580x290 Güzel bir organizasyon oldu   Basketbol ”NBA Europe Live 2012” kapsamında Boston Celtics’i 97-91 yenen Fenerbahçe Ülker’den Ömer Onan, güzel bir organizasyon olduğunu söyledi.

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında mücadeleyi değerlendiren Ömer, sezon başı olması nedeniyle iki takımın da tam hazır olmadığını belirterek, ”Güzel bir maç oldu. Bir NBA takımının gelmesi, Boston Celtics gibi Türkiye’de de çok seveni olan bir takımın burada olması bizim için önemli. Bugün her şey mükemmeldi” diye konuştu.

Salondaki atmosferin çok güzel olduğunu kaydeden Ömer, ”İnşallah önümüzdeki senelerde bu anlayış devam eder. Biz de oraya gideriz, oradan da diğer takımlar gelir maç yaparız” dedi.

Fenerbahçe Ülker’de 21 sayıyla oynayan McCalebb ise kendisine yöneltilen ”Maçı ABD’deki basketbolseverlerin de izlediğini düşünerek mi oynadın ” şeklindeki soruya, ”Hayır, bunu düşünerek oynamadım, kendi oyunumu sahaya yansıtmaya çalıştım. Dün aldığımız bir mağlubiyet var. Dünkü mağlubiyetten sonra bu maça çıktık. Ben de kendi oyunumu sahaya yansıtmaya çalıştım” yanıtını verdi.


Kategoriler
Popüler Konular