Gurur kaynağı Raul Meireles

Gurur kaynağı Raul Meireles

raulmeireless2 260x146 Gurur kaynağı Raul Meireles 5. haftanın 7′si takım, 7′si oyuncu bazında olmak üzere 14 istatistiğinde Fenerbahçe’den sadece “haftanın en çok koşan futbolcusu” olarak Portekizli yıldız yer aldı

Haftanın kapanış maçında Şükrü Saracoğlu’nda Trabzonspor ile golsüz berabere kalan Fenerbahçe, ortaya koyduğu futbolla eleştiri alırken, istatistiklerde de kendisine yer bulamadı.

Yayıncı kuruluş Lig Tv tarafından hazırlanan haftanın takım ve oyuncu istatistiklerinde toplam 14 bölümde yer alan tek Fenerbahçeli, Raul Meireles oldu.

7 takım istatistiğinde Kanarya’nın adı geçmezken, futbolcularla ilgili aynı sayıdaki istatistikte “en çok koşan futbolcu” kategorisinde 11 bin 450 metreyle ilk sırayı elde eden Portekizli yıldız, Fenerbahçe’nin gururu oldu.

Bu arada müthiş bir mücadele örneği gösterdiği Trabzonspor maçının uzatma anlarında taç çizgisi kenarındaki bir topu çevirmek isterken, zeminin azizliğine uğrayıp sakatlanan Meireles’in önemli birşeyi olmadığı belirlendi. Yıldız oyuncunun, Kasımpaşa maçında takımındaki yerini alacağı kaydedildi.

 


Kategoriler
Popüler Konular