Gökhan Gönül ve Orhan Şam, takımla birlikte çalıştı.

Gökhan Gönül ve Orhan Şam, takımla birlikte çalıştı.

2012 10 06 idman4462 260x173 Gökhan Gönül ve Orhan Şam, takımla birlikte çalıştı. Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi’ndeki üçüncü maçında, 25 Ekim Perşembe günü, GSP Stadı’nda AEL Limassol ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesisleri’nde bugün akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman, saat 18.00 başladı ve 2 saat sürdü.

Takımımız, antrenmanın ilk bölümünde salonda kuvvet çalışması yaptı. Antrenmanın ikinci bölümünde ise Bursaspor maçının on birinde görev alan oyuncularımız alt sahada dinlenmeye yönelik çalışmalar yaparken, diğer oyuncularımız ise üst sahada dar alanda yaptıkları çift kale maçlarla antrenmanı tamamladı. Ayrıca oyuncumuz Semih Şentürk salonda yapılan kuvvet çalışmasının ardından izokinetik kuvvet çalışması yaptı.

Öte yandan sakatlıkları bulunan Joseph Yobo, Mehmet Topal, Mehmet Topuz ve Raul Meireles tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürürken, Gökhan Gönül ve Orhan Şam, takımla birlikte çalıştı. Gribal enfeksiyon rahatsızlığı bulunan Miroslav Stoch ile A2 Takımında bulunan Recep Niyaz ve Erten Ersu antrenmanda yer almadı.

Takımımız, AEL Limassol maçı hazırlıklarına, 23 Ekim Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.


Kategoriler
Popüler Konular