“Gelin görüşelim”

“Gelin görüşelim”

Lyon’un krizde olması Gomis’i F.Bahçe’ye yaklaştırıyor.

Fenerbahçe’de Bafetimbi Gomis ismi büyük heyecan yaratırken, Fransız ekibi kapıyı ardına kadar açtı. Ekonomik olarak zor durumda olan Lyon’un Gomis’i satarak düze çıkmayı planladığı, F.Bahçe’ye, “Görüşelim” teklifini ilettiği öğrenildi. Sow’un yanına bir golcü arayan, hem maliyeti hem yaşı hem de Senegal asıllı olması nedeniyle Gomis’i tercih eden Fenerbahçe bu çağrıyı hemen cevaplayacak ve Asbaşkan Ali Yıldırım Fransa’ya uçacak.

DEVLER LİGİ’NE AZ ZAMAN KALDI
Lyon ilk temas kurulduğunda bonservis için kapıyı 10 milyon euro’dan açmıştı. F.Bahçe ise “En fazla 8 milyon euro verebiliriz” demişti. Aykut Kocaman’ın, “Şampiyonlar Ligi ön eleme için zamanımız azalıyor” uyarısını da dikkate alan Ali Yıldırım’ın hafta içinde Fransa’ya giderek Gomis’i bitirmesi bekleniyor.

ŞAMPİYONLAR LİGİ TERCİHİ
Üç sezondur Lyon’da forma giyen Senegal asıllı Fransız golcü geçen sezon 54 maçta 26 gol atmıştı. 26 yaşındaki siyahi futbolcu Şampiyonlar Ligi’nde 9 maçta 7 gol ile alkışlandı. Geçen sezon ligi 4. bitiren Lyon’un Devler Ligi’ne gidememesi de Gomis’in ayrılma ihtimalini güçlendiriyor. Fenerbahçe işi hafta sonuna kadar bitirecek.

ÇIK ARADAN KAZAN!
Gomis için Rubin Kazan’ın Lyon’a 10 milyon euro teklif etmesi F.Bahçe’nin canını sıkıyor. Rusya’ya gitmek istemeyen Gomis’in Sownedeniyle Fenerbahçe’yi tercih edeceği konuşuluyor.


Kategoriler
Popüler Konular