“Galibiyeti getiren takım oyunu oldu”

“Galibiyeti getiren takım oyunu oldu”

2013 02 15 oguzbaris446 260x173 “Galibiyeti getiren takım oyunu oldu”Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncularından Barış Ermiş ve Oğuz Savaş, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptıkları açıklamalarda, Beşiktaş karşısında alınan galibiyetin takım oyunundan geldiğini belirttiler.

Barış Ermiş: “Önemli bir galibiyet aldık”
Türkiye Kupası’ndan sonraki dönemde önemli olan bir maçtı. Beşiktaş ilk 2 periyotta bizden daha iyi oynadı. Biz kazanmak  için oynadık. Galip gelmek bizim için önemliydi. Özellikle son periyotta iyi oynadık. Takım halinde mücadele ettik. Kupayı da böyle kazandık. Kazandığımız için mutluyuz.”

Oğuz Savaş: “Sonuna kadar mücadele edeceğiz”
Maça kötü başladık.  Bu maçı kazanmamız gerektiğini biliyorduk. Son periyotta bir ritim yakaladık. Takımdaki herkes elinden geleni yaptı. İlk 2 periyotunda kötü oynadığımız bu maçtan bir ders çıkarmalıyız. Belki de bunun nedeni Türkiye Kupası’nın rehaveti olabilir, yorgunluk da vardı. Ama bunlar tabiî ki bir bahane değil. Euroleague’deki şansımızı sonuna kadar değerlendireceğiz. Bundan sonraki maçlarımızı da kazanmak için mücadele edeceğiz.”

 

 


Kategoriler
Popüler Konular