Filede Rakip; Dinamo Moskova

Filede Rakip; Dinamo Moskova

voleybol12 260x130 Filede Rakip; Dinamo Moskova CEV Şampiyonlar Ligi’ne PGE Skra Belchatow maçı ile başlayan Erkek Voleybol Takımımız Fenerbahçe Grundig, bu sezon, taraftarımızın önündeki ilk Avrupa maçına Dinamo Moskova önünde çıkacak.

Antrenörümüz Daniele Bagnoli, güçlü Rus temsilcisi karşısında galibiyet arayacağımızı ifade etti ve “Rakibimiz, Avrupa’nın en güçlü ekiplerinden biri. Geçen sene CEV Kupası’nı kazanmış bir takım. Tomis Constanta ile oynadıkları maçı set vermeden kazanarak Şampiyonlar Ligi’ne de iyi başladılar. Önemli bir oyuncuları, Kurek, sakatlandığı için bizim maçta oynayamayacak; bu onlar için önemli bir güç kaybı. Pozitif düşünmeli ve iyi oynamalıyız. Bu maçı kazanmayı çok istiyoruz “ dedi.

Kaptanımız Arslan Ekşi ise, “Bizim için gruptaki en önemli maçlardan biri… Zor bir dönemden geçiyoruz, Dinamo Moskova maçıyla galibiyet serisine başlamak istiyoruz. Bu maçta taraftarımızın desteğine çok ihtiyacımız olacak. Her zaman olduğu gibi bizim yanımızda olacaklarına yürekten inanıyorum”dedi.

31 Ekim 2012 Çarşamba günü, 20:00′de Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak olan karşılaşmayı, Fabrizio Saltalippi ve Boris Kolarevic hakem ikilisi yönetecek.


Kategoriler
Popüler Konular