FENERBAHÇE’YLE GÖRÜŞTÜK

FENERBAHÇE’YLE GÖRÜŞTÜK

sercan 226x170  FENERBAHÇEYLE GÖRÜŞTÜKA Milli Takım’ın formasını giyen ve geçen sezon Greuther Fürth’ün Bundesliga 2′den 1′e yükselmesinde büyük pay sahibi olan Sercan Sararer’e Galatasaray ve Fenerbahçe’nin teklifte bulunduğu öerenildi.

 FENERBAHÇE VE GALATASARAY İLE  GÖRÜŞTÜK

Sercan’ın temsil haklarını elinde bulunduran FIFA menajeri Fritz Popp, Radyospor’dan Özgür Sancar’a yaptığı açıklamada, “Yazılı bir teklif yok; ama hem Galatasaray hem de Fenerbahçe’yle bir görüşmemiz oldu. Bir konuşma yaptık. İki takım da oyuncumla ilgileniyor” dedi.

FÜRTH İZİN VERİRSE TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİRİZ

Sercan, Türkiye’ye, Galatasaray ya da Fenerbahçe’ye gelmek istiyor mu? Hangi takımın teklifi daha iyi?” sorusuna, Popp, “Sercan’ın Fürth’le 1 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor. Galatasaray, Fenerbahçe ya da talip olan diğer kulüpler öncelikli olarak kulübe yazılı teklif yapmalılar. Eger Fürth, bu tekliflerden tatmin olursa transfer olabilir. Ama kulüp başkanıyla konuştuk. Sercan’ı bırakmak istemiyor. 1 yıl daha takımda kalmasını istiyor” diye konuştu.

BUNDESLİGA 1′DEN DE BİR TEKLİF ALDIK

Greuther Fürth’ün izin vermesi durumunda Sercan’ın Türkiye’den gelen teklifleri değerlendirebileceğini belirten FIFA Menajeri Fritz Popp, “Dün babasıyla Sercan’ın Milli Takım, antremanına gittik. Bu akşam da maça gideceğiz. Durumu ayrıntılarıyla konuştuk. Önce yazılı bir teklif gelsin, sonra evet ya da hayır şeklinde bir cevap veririz. Bundesliga 1′den de bir teklif var; ama takım ismi veremem” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular