Fenerbahçe’mizin 2015-2016 Sezonu Formaları

Fenerbahçe’mizin 2015/16 futbol sezonunda giyeceği adidas formalar, Fenerbahçeli taraftarların beğenisine sunuluyor. Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, yeni sezon için tasarlanan 3 formanın da değişik ve formaya mahsus arma uygulamalarından hareketle Armanla Fark Yarat” olarak ortaya çıktı.

Tanıtım dahilinde, bugün öğle saatlerinden sonra www.fenerium.com.tr İnternet Satış Sitesi adresinden ön satışa çıkartılacak olan adidas 2015/16 Fenerbahçe formaları 10 Temmuz Cuma günü tüm Fenerium mağazaları ve adidas yetkili satış noktalarında taraftarlarla buluşuyor olacak.

10 Temmuz’da formaların satışa çıkmasıyla başlayacak #armanlafarkyarat kampanyası, mecmua duyurusu, camekan, mağaza içi iletişim materyalleri, dijital ve sosyal medya iletişimi ve PR muhtevaları ile de destekleniyor olacak.

Fenerbahçe Futbol Takımlarının 2015/16 futbol sezonunda giyeceği formalar

Efsane Çubuklu Forma

Fenerbahçe’nin vazgeçilmezi Efsane Çubuklu Forma, #armanlafarkyarat sloganıyla Fenerbahçe’nin büyük taraftarıyla buluşuyor. adidas’ın 2015-2016 futbol sezonuna ait tasarım dili ve unsurlarının yansıdığı forma, V-insert yaka tasarımı ile öne çıkıyor. adidas 2015/16 Fenerbahçe Efsane Çubuklu Forma’nın taraftar için hazırlanan sürümünde arka bölüm ehemmiyetli bir yenilik olarak tamamiyle çubuklu olarak tasarlandı. Omuz bölümünde adidas’ın sembolü üç bantın bulunduğu formanın alt bölümünde bulunan sarı bant, çağdaş ve sade bir şıklık yaratıyor.

Dış saha Forması:

2015/16 sezonu Fenerbahçe Dış saha Forması, gri melanj desen üzerinde enine turkuaz çizgiler ile farklı ve şık bir görünüm sunuyor. adidas’ın 2015/16 futbol sezonu tasarım dilini yansıtan forma bisiklet yakası ile öne çıkıyor. Forma’da yer alan Fenerbahçe arması tasarımın tümden uyumlu bir şekilde lacivert üzerine gümüş rengiyle dikkat çekiyor. Futbolcuların performansına üst düzey katkı sağlayacak teknolojiye sahip adidas 2015-2016 Fenerbahçe Dış saha Forması’nın kol uçları ve alt bölümünde yer alan lacivert meş tabaka formanın şıklığını bitiriyor.

Üçüncü Forma

Fenerbahçe 2015/16 sezonunda hem iç alan hem de deplasman alternatifi olarak tasarlanan lacivert renkteki üçüncü forma ananesi, ek bir tasarım unsuru olan neon ayrıntılar ile çarpıcı bir görünüm kazanıyor. Üçüncü Forma’nın omuz bölümünde yer alan adidas’ın sembolü üç bant ve Fenerbahçe arması sarı göz alıcı neon rengiyle dikkat çekiyor. adidas’ın 2015/16 futbol sezonuna ait tasarım dili ve unsurlarının yansıdığı forma, kalkık polo yaka tasarımı ile öne çıkıyor. Kol uçları ve alt bölümünde yer alan lacivert meş tabaka formanın sade ve zengin tasarımını bitiriyor.

Fenerbahçe A Futbol Takımı’nın 2015/16 futbol sezonunda giyeceği yeni formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alan ClimaCool®  teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri belirleyerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylelikle vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika süresince ideal düzeyde tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.

adidas formalarda kullanılan FORMOTIONTM teknolojisi ise, sunduğu özel dikiş ve kesimlerle sporcuların natürel hareketlerini destekliyor ve performansı artırıyor.

2015/16 sezonu Fenerbahçe yetişkin mücadele formaları 139TL, çocuk formaları ise 100 ve 110TL’lik satış ücretiyle, 10 Temmuz bakımından, tüm Fenerium mağazaları, www.fenerium.com.tr Internet Satış Sitesi, adidas yetkili satış noktaları ve shop.adidas.com.tr/fenerbahçe adresinde taraftarın beğenisine sunuluyor.

 


Kategoriler
Popüler Konular