“Fenerbahçeli yöneticilerle görüştük”

“Fenerbahçeli yöneticilerle görüştük”

 Fenerbahçeli yöneticilerle görüştük İtalya Serie A ekiplerinden Siena forması giyen Brezilyalı savunmacı Neto’nun menajeri Fenerbahçeli yöneticiler ile görüştüklerini açıkladı.

talya Serie A ekiplerinden Siena forması giyen 24 yaşındaki stoper Neto’nun menajeri Fenerbahçe ile ilgili konuştu.

İtalyan basınına verdiği röportajda oyuncusunun performansına değişenen menajer Bruno Carvalho, Fenerbahçeli yöneticiler ile görüştüklerini ancak bunun doğrudan bir transfer görüşmesi olmadığını, birbirlerini tanımak için masaya oturduklarını ifade etti.

Egemen’in sakatlıklar dolayı beklenen performansa ulaşamaması, Bekir-Yobo tandeminin ise 3 kulvarda yarışan takım için yetersiz olması stoper arayışlarını hızlandırırken Neto’nun iyi bir teklif karşısında sarı-lacivertli formaya giymeye yakın olduğu öğrenildi.

İşte Carvalho’nun röportajından Neto’nun transferi ile ilgili yer alan kısımlar:

Neto’nun adı Juventus ile anılıyor. Bir temasta bulundunuz mu?

Birçok takımın onunla ilgilenmesi doğal ancak bir sessizliğimizi koruyoruz. Neto, Siena’da mutlu.

Peki geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe ile görüştünüz. Nasıl geçti?

Aslında bu bir tanışma toplantısıydı. Neto, Siena Başkanı Antonelli’ye çok minnettar. Çünkü ona bu görüşme için şans verdi. Neto’nun Siena’dan ayrılması için ‘adil’ bir teklif alması gerektiğine inanıyorum.

Eğer Neto ayrılırsa İtalya’da mı bir takımı tercih eder yoksa başka bir ülkeye gider mi?

Neto, Siena için en iyi teklifi öne alır. Ancak İtalya Ligi’nde oynamanın en büyük hayallerinden birisi olduğunu gizlemeye de gerek yok.

 

Kaynak:Sporx


Kategoriler
Popüler Konular