Fenerbahçe’de iç transfer operasyonu

Fenerbahçe’de iç transfer operasyonu

volkan demirel9 260x130 Fenerbahçede iç transfer operasyonu  Transfer dönemi yeni bitmesine rağmen Fenerbahçe’de iç transfer hareketliliği yaşanıyor Sarı-Lacivertliler, 5 yerli oyuncuyla kontrat yenileme çalışmalarına şimdiden başladı

Transfer dönemi kapanalı henüz sayılı günler olmasına rağmen, Fenerbahçe’de yaklaşık iki haftadır iç transferle ilgili hummalı bir çalışma sürdürülüyor.

Sarı-Lacivertiler’de sezon sonu sözleşmesi bitecek futbolcuların yanı sıra, 2 yıl sözleşmesi daha bulunan bazı futbolculara da iyileştirme ve sözleşme uzatma planları yapılıyor. Kadrosundaki kaliteli yerlileri elinden kaçırmak istemeyen Fenerbahçe, futbolcular ve menajerleriyle bu doğrultuda görüşmelere şimdiden başlamış durumda. İşte Fenerbahçe’de yeni sözleşme heyecanı yaşayan isimler:

Volkan Demirel ile 4 sene daha

Milli kaleci ile 4 yıllık yeni kontrat konusunda büyük ölçüde anlaşma sağlandı. Teknik direktör Aykut Kocaman’ın raporu doğrultusunda Avrupa’dan da teklifler alan Volkan’la yıllık 2.3 milyon Euro artı bonuslar karşılığında el sıkışılmış durumda. Tecrübeli eldivenle sözleşmenin ligin devre arasında uzatılması yüksek ihtimal olarak görülüyor.

Mehmet Topuz bir yere gitmiyor

Kayserispor’dan Fenerbahçe’ye transferi büyük olay olan Mehmet Topuz, Sarı-Lacivertliler ile sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmak için menajeri aracılığıyla kulüple görüşmelerini sürdürüyor. Yıllık ücret konusunda pazarlıklar sürse de arada çok büyük fark yok. Taraflar 2-2.5 milyon Euro arası bir fiyatta anlaşmaya yakın.

Selçuk Şahin’e yönetim sahip çıktı

Oynadığı dönemde saha içindeki başarısızlık halinde eleştirilerin ilk hedefi olan Selçuk Şahin de Fenerbahçe ile sözleşmesi uzatılacak bir diğer isim. Islıklanmasının ardından taraftarın Marsilya maçında özür dilediği Selçuk’a Sarı-Lacivertli yönetim de sahip çıktı. Tecrübeli oyuncuyla 2 ya da 3 yıllık yeni bir sözleşme için çalışmalar sürüyor.

Gökhan&Caner anlaşmaya yakın

Milli sağ bekin 2014 yılında sona erecek sözleşmesinin uzatılması için zemin yoklanmaya başlandı. F.Bahçe’de devam etmeye sıcak bakan Gökhan Gönül’le tek sorun sözleşme yenileme durumunda menajer Ahmet Bulut’un devreden çıkarılıp çıkarılamayacağı. Caner Erkin’in de sözleşmesi 2014′te bitiyor. Caner’in yeni sözleşmesinde yıllık 800 bin Euro olan ücretinde de iyileştirme yapılacak.

 

 

Kaynak: Sabah


Kategoriler
Popüler Konular