Fenerbahçe yine dev bir projeye imza attı!

Fenerbahçe yine dev bir projeye imza attı!

fbkart 260x173 Fenerbahçe yine dev bir projeye imza attı! ABD merkezli SmartCard Pazarlama Sistemleri A.Ş ile yapılan bu anlaşmayla ‘F.Bahçe Kart’ projesi taraftarın hizmetine sunuluyor.

İlk etapta sadece 310 bin kadar şanslı F.Bahçeli kredi ve para kart gibi kullanacakları bu proje sayesinde birçok ayrıcalığa da sahip olacak

Türkiye’de birçok ilke imza atan F.Bahçe, dev bir projeyle yine öncü olacak. SmartCard Pazarlama Sistemleri A.Ş. ile sözleşme imzalayan Fenerbahçe, yeni ‘F.Bahçe Kart’ projesiyle taraftarına yepyeni imkanlar sunuyor. Hem de ne imkanlar…

Aslında bu bir taraftar kartından çok, her kapıyı açacak sihirli bir formül. Yapılan anlaşma, Aziz Yıldırım’ın en büyük hayali olan 1 milyon F.Bahçeli projesinin ilk adımı…

BİLETLERDE ÖNCELİK VAR

F.Bahçe Kart sahipleri bundan böyle SmartCard’ın sanal ödeme platformu VelocityMoney’yi kullanabilecek. Sahip oldukları kartlarını kredi veya para kart gibi kullanabilecek olan Fenerliler üyelik hizmetleri ve Fenerium’lardan yapacakları alışverişlerde bu sayede indirimler veya önceliklere sahip olacaklar. Kartlar sayesinde sezonluk kombinelere, maç biletlerine daha çabuk sahip olabilecekler.

İNTERNET HİZMETLERİ

Akşam gazetesinde yer alan habere göre; Projenin ilk aşamasında F.Bahçe taraftarlarının ellerinde bulunan 310 bin F.Bahçe Kart, yeni hayata geçirilecek bu kartla değiştirilecek. Kulüp ayrıca, kayıtlı kart sahiplerine ek olarak hücresel ve internet hizmetleri de verebilecek 700 binden fazla faturalı abone için harekete geçecek. SMKB Başkanı Bruce Baillio, ‘Bu proje ile üyeler bu alanlarda faydalanacakları ayrıcalıkların yanı sıra, kart sahipleri Türk Lirası cinsinden marketlerde alışveriş yapabilecekler’ dedi.

SMKG’nın Velocitymoney’si; ödemeli ağ geçidi hizmetlerini online para havale ve ön ödemeli banka kartı pazarında küçük ve orta ölçekli tüccarlara kullanıyor. ABD Dış Ticaret Bakanı’nın da törene katılması bekleniyor.

Dünya çapında bir kuruluş

Velocitymoney; dünya çapında birlikte çeşitli finansal kurumlar ve işlemciler EFT, Müşteri Profilleri entegre yönetimi, ACH, fatura ödeme, e-posta ödeme ve Kredi Kartı işleme hizmetleri sağlıyor.


Kategoriler
Popüler Konular