Fenerbahçe Ülker, Real Madrid’e kilitlendi

Fenerbahçe Ülker, Real Madrid’e kilitlendi

2012 10 23 fbulkerkapak446 260x173 Fenerbahçe Ülker, Real Madrid’e kilitlendi THY Euroleague A Grubu’ndaki ilk 2 maçını kazanan ve 3. karşılaşmasında 25 Ekim Perşembe günü grubun bir diğer iddialı takımı Real Madrid’i Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da konuk edecek olan Fenerbahçe Ülker’de, tüm gözler bu maça ve Real Madrid karşısında alınacak galibiyete çevrildi.

Arena’da günde çift antrenmanla R. Madrid maçı hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe Ülker’de Başantrenör Simone Pianigiani ve Takım Menajeri Serdar Apaydın ile oyunculardan Barış Ermiş ve Can Maxim Mutaf, Fenerbahçe Resmi İnternet Sitesi’ne bu maçla ilgili özel açıklamalar yaptı.

Euroleague’in hücumda en etkili ve güçlü takımlarından R.Madrid ile zor bir maça çıkacaklarını belirten Başantrenör Pianigiani, kendilerinin de özel bir takım olduğunu ve “Çok özeller” şeklinde tanımladığı taraftarlarımızın da desteğiyle, sahada görsel bir şölen sunmak istediklerini söyledi.

Takımın son durumu ve sakatlığı bulunan oyuncular hakkında bilgiler veren Serdar Apaydın ise taraftar desteğine dikkat çekerek, Fenerbahçelilere çifte bayram yaşatmak istediklerini kaydetti.

Oyuncularımızdan Barış Ermiş, henüz yüzde yüz hazır olmasalar da ellerindekinin yüzde yüzünü sahaya yansıtacaklarından taraftarların emin olmasını isterken; bir diğer oyuncumuz Can Maxim Mutaf da Perşembe günü çok iyi bir atmosferle taraftara galibiyet armağan etmek istediklerini aktardı.


Kategoriler
Popüler Konular