Fenerbahçe Ülker, Antalya’dan Galibiyetle Dönüyor

Fenerbahçe Ülker, Antalya’dan Galibiyetle Dönüyor

0 2 210x150 Fenerbahçe Ülker, Antalya’dan Galibiyetle Dönüyor Ligin on ikinci haftasında üst sıralarda yer alan Fenerbahçe Ülker deplasmanda Antalya Büyükşehir Belediyesi ile karşılaştı. Maçtan Sarı Lacivertliler, 83-86 galip ayrıldı.

Bojan Bogdanovic 23 sayı ile Fenerbahçe Ülker’in en etkili ismi olurken, konuk takım da süre alan tüm oyuncular skora katkı verdi. Antalya temsilcisinde ise 22 sayı üreten Jemareo Dorsey Davidson’ın çabaları galibiyet için yeterli olamadı.

Mücadeleye iki takım da dengeli başlarken ilk periyodu Fenerbahçe Ülker, 18-21 üstün tamamladı. İkinci periyotta Jemareo Dorsey Davidson’un sayılarına Bojan Bogdanovic-Lester Mekkaleb ikilisiyle cevap veren Sarı Lacivertliler, soyunma odasına 40-43 önde gitti. Üçüncü periyoda etkili başlayan ve Jemareo Dorsey Davidson’ın basketi ile 50-48 öne geçen Antalya temsilcisi, Bojan Bogdanovic’i durduramayınca son periyoda konuk takım 63-64 önde girdi. Final periyodunda da skordaki avantajını korumayı başaran Fenerbahçe Ülker, maçtan 83-86 galip ayrıldı.


Kategoriler
Popüler Konular