Fenerbahçe hakkında konuşmak kimse tarafından yasaklanamaz.

Fenerbahçe hakkında konuşmak kimse tarafından yasaklanamaz.

03102012 Belgu den Yildirim a cevap 260x136 Fenerbahçe hakkında konuşmak kimse tarafından yasaklanamaz. Bugün gazeteye verdiği ilan ile gündem oluşturan Hulusi Belgü, Aziz Yıldırım’ın tepkisini anlayamadığını ve nifak sokma niyetinde olmadığını dile getirdi.

Hulusi Belgü, ” Fenerbahçe ile görüşlerimizi her yerde dile getiririz. Fenerbahçe hakkında konuşmak kimse tarafından yasaklanamaz. Bizde bu hakkımızı kullanıyoruz. Gazete ilanını tercih etmemdeki sebep ise, bir yere konuşşsaydım o yanlış anlaşılabiliyor ve farklı yazılabiliyor. Burada ilan vererek istediğim mesajı verdim. Alex’e yapılanları anlatmak istedik. Bu sadece Fenerbahçe yönetim kuruluna verilmiş bir mesaj değildi. Kamuoyuna da mesaj verdik. Aldığım tepkilerde olumlu yönde. Aziz Yıldırım dışında.

AZİZ YILDIRIM KENDİNDEN FARKLI DÜŞÜNENLERİ HAİNLİKLE SUÇLUYOR

Hulusi Belgü, Aziz Yıldırım’ın kendinden farklı düşünenleri hainlikle suçladığını söylerken; ” Aziz Yıldırım böyle şeyleri tasvip etmiyor. Kendi ile farklı düşünenleri hainlikle suçluyor. Nifak sokma niyetinde değilim. Fenerbahçe için varım onun için çalışıyorum. Fenerbahçe’nin zarar gördüğü yerde bizde zara görürüz” dedi

BU GÖRÜŞÜMÜZÜ NASIL PAYLAŞACAKTIK, KENDİSİNİ Mİ ARASAYDIK?

Belgü sözlerine şöyle devam etti; ” Bu görüşümüzü nasıl paylasaydık. Kendisini mi arasaydık. Bu ilan bir gündem yarattı. İnsanlar bunu konuşuyor. Yarınki avrupa kupası maçından sonra da bu olay konuşulacak. Bizde bundan sonra bu tip olayların yaşanmaması için bizde tepkimizi koyuyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Kaynak:Radyospor


Kategoriler
Popüler Konular