Fenerbahçe Giuseppe Cuccarini İle Anlaşmak Üzere

Fenerbahçe Giuseppe Cuccarini İle Anlaşmak Üzere

bbbbb07062012 haber 5730 11193 255x170 Fenerbahçe Giuseppe Cuccarini İle Anlaşmak Üzere Yeni sezon için antrenör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı’nın, ‘Beppe’ ismiyle bilinen İtalyan antrenör Giuseppe Cuccarini ile büyük oranda anlaştığı öğrenildi.

Yeni sezon için antrenör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı’nın, geçmiş sezonlarda Eczacıbaşı Bayan Voleybol Takımının da antrenörlüğünü yapmış ve son olarak İtalya’nın Liu Jo Volley Modena takımının başında bulunmuş olan, ‘Beppe’ ismiyle bilinen İtalyan antrenör Giuseppe Cuccarini ile büyük oranda anlaştığı öğrenildi.

Giuseppe Cuccarini Olmazsa?
Eğer Giuseppe Cuccarini ile anlaşma sağlanamazsa, Sarı Melekler’in eski antrenörü Ze Roberto’nun önerdiği bir Brezilyalı antrenörün göreve getirileceği öğrenildi.

Ayrıca transfer çalışmalarını sürdüren Aroma Bayanlar Voleybol 1. Lig takımlarından Fenerbahçe dış transferde, VakıfBank Türk Telekom’dan pasör Nilay Özdemir, Nilüfer Belediyesi’nin kaptanı smaçör Elif Onur, İller Bankası’ndan smaçör Meryem Boz, Galatasaray’dan orta oyuncu Gökçen Denkel Zop ve Polonya Milli Takımı’nın orta oyuncusu Berenika Okuniewska’yı transfer etmişti.

Kaynak:Voleybolmagazin


Kategoriler
Popüler Konular