Favori Fenerbahçe Ülker

Favori Fenerbahçe Ülker

THY Euroleague Yönetimi ve Canal Plus televizyonu, ilgi çekici bir anket düzenledi. Menajerler arasında yapılan ankette Fenerbahçe Ülker, en güçlü dörtlü final adaylarından biri olarak gösterilken Zeljko Obradovic ise en iyi koç seçildi.

Turkish Airlines Euroleague’de TOP16 heyecanı yaşanırken lig yönetimi ve İspanyol Canal Plus televizyonu, kulüp menajerleri arasında bir anket düzenledi.

“HANGİ TAKIMLAR DÖRTLÜ FİNALE KALACAK” sorusuna TOP16′daki ilk 2 maçını kaybetse de yüzde 87.5 oranında Fenerbahçe Ülker yanıtı çıktı.

Genel menajerler, sarı-lacivertlilerle birlikte Real Madrid CSKA Moskova ve Olimpiakos’u dörtlü finalin en büyük adayları olarak görüyor. Real Madrid ve CSKA yüzde 95.8 oranında oy alırken son 2 yılın şampiyonu Olimpiakos’a yüzde 91.6 oranında oy çıktı.

“TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE’İN EN İYİ BAŞANTRENÖRÜ KİM” sorusuna yüzde 58.8 oranından Zeljko Obradovic yanıtı çıktı.

Fenerbahçe Ülker’in başantrenörünü yüzde 25 oy oranı ile Real Madrid’i çalıştıran Pablo Lasa ve yüzde 8.3′lük oy oranı ile Olimpiakos koçu Georgios Bartzokas izledi.

“EN RAHATSIZ EDİCİ RAKİP KİM” sorusuna genel menajerlerin yüzde 37.5′i Real Madrid yanıtını verdi. Olimpiakos yüzde 29.1, Fenerbahçe Ülker ise yüzde 12.5 oranında oy aldı.

Genel menajerlerin büyük çoğunluğu Real Madrid’i; “İZLEMESİ EN KEYİFLİ TAKIM” seçti.

EN ATEŞLİ VE GÜRÜLTÜCÜ TARAFTARA sahip takım olaraksa Partizan gösterildi.

Genel menajerler ayrıca Zalgiris Kaunas’ın evi Zalgiris Arena’yı TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE’İN EN İYİ SALONU seçti.

 

Kaynak:Ntvspor


Kategoriler
Popüler Konular