Ertuğrul Erdoğan: “Evimizde oynayacağımız maçlar önemli”

Ertuğrul Erdoğan: “Evimizde oynayacağımız maçlar önemli”

images 2 Ertuğrul Erdoğan: “Evimizde oynayacağımız maçlar önemli” Fenerbahçe Ülker yardımcı antrenörü Ertuğrul Erdoğan, Turkish Airlines Euroleague’de yer aldıkları grubun kuvvetli bir grup görünümde olduğunu söyledi.

Erdoğan, yaptığı değerlendrimede şunları söyledi; “Her sene kura çekiminden sonra yapılan konuşmalar ligin aynası gibi oluyor.

Euroleague’de hiçbir takım güçlü veya zayıf olarak değerlendirilemiyor. Favoriler var ama grubumuza baktığınız zaman kuvvetli bir grup görünümde. Ancak kadro yapısına baktığımızda Real Madrid bir adım önde gözüküyor. Panathinaikos biraz kapalı kutu. Khimki geçen sene önemli çıkış yapmıştı. Kolay bir grup olduğunu söyleyemem ama bu gruptan çıkıp Top 16’ya kalarak hedeflediğimiz Final-Four’a kalmak istiyoruz.

Euroleague’nin temel kurallarından birisi de evinizde kaybetmemeniz gerekiyor. Sonunda kadar mücadele eden bir takım yaratmak istiyoruz. Deplasmanda alacağımız her galibiyet bizim için artı olacaktır. Bizim için en önemli nokta evimizde oynayacağımız maçlardır.”


Kategoriler
Popüler Konular