Ersun Yanal’ın Salih Uçan kararı

Ersun Yanal’ın Salih Uçan kararı

Fenerbahçe’nin yıldız adayı Salih Uçan’ın menajeri Ömer Koray Uzun, “Her oyuncunun hedef olarak geçmiş seneye göre daha çok oynama isteği olur, ikinci yarıda daha çok oynayacağına inanıyorum” dedi.

FENERBAHÇE VE ERSUN YANAL KARAR VERİR

Radyospor’dan Özgür Sancar’ın bu konudaki sorularını yanıtlayan Uzun, şu anda Salih’in kiralık olarak bir başka takıma gitmesinin söz konusu olmadığını belirterek, “Fenerbahçe’yle Antalya’da kampa katılacak. Kiralık olarak bir başka takıma gitme konusuna kulüp ve Ersun hoca karar verebilir. Bursaspor da büyük camia. Tabii ki sorabilirler; ama böyle bir şeyin gerçekleşmesi için öncelikli olarak Fenerbahçe’yle görüşülmesi gerekir. Fenerbahçe’den bana bu yönde bilgi iletilmedi” şeklinde konuştu.

DAHA ÇOK MAÇ OYNAMASINI İSTİYORUZ

Salih ve diğer genç oyuncunun çok daha fazla maç oynamasının kariyerleri açısından oynamalarının çok önemli olduğun dile getiren Ömer Koray Uzun, “Eğer kiralık olarak bir başka takıma gitmesine karar verilirse, enine boyuna düşünür, Salih’in kariyerini etkilemeyecek bir karar verilir” dedi.

ERSUN YANAL’IN SÖZLERİ BİZİ UMUTLANDIRDI

Ersun Yanal’ın Salih’le yaptığı açıklamaya değinen Uzun, “Ersun hoca Salih’le ilgili çok olumlu şeyler söyledi. Hem Fenerbahçe’ye hem de Türk futboluna uzun yıllar hizmet edeceğini, karakter olarak da çok sağlam olduğunu söyledi. Gördüğüm kadarıyla Ersun hoca da Salih’in ikinci yarıda da takımda devam etmesini istiyor. Biz de çok umutlandık. Daha fazla süre alacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı. 


Kategoriler
Popüler Konular