Emre, Trabzon’a okul yaptırıyor

Emre, Trabzon’a okul yaptırıyor

emree1 210x150 Emre, Trabzona okul yaptırıyorEmre Belözoğlu Trabzon’a öyle bir şey yapıyor ki, Trabzonspor’un efsane dahil bütün futbolcularına ders olabilecek bir nitelikte.

Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Emre Belözoğlu, Trabzon’a okul yaptırıyor..

Trabzon Valiliği, bugün yaptığı resmi açıklamasında Emre Belözoğlu’nun Maçka’ya okul yaptırma sözü verdiğini belirtti. Emre Belözoğlu memleketi Maçka’da okul yaptıracak. Konu ile ilgili olarak gerekli sözleşmeler yapıldı

Valiliğin ilgili açıklamasındaki ilgili bölüm aynen şöyle

“Trabzon’da devletin ortaöğretim alanındaki bu yatırımlarının dışında hayırseverlerin de yapmak istediği yatırımların olduğunu belirten Kızılcık, hayırseverlerle 2003 yılından bu güne kadar toplam 73 protokol yapıldığını açıkladı.Vali,hayırsever yatırımları da şu şekilde sıraladı ”24 derslikli Araklı Ali Cevat Özyurt İlkokulu, 8 derslikli Çarşıbaşı Fenerköy ŞH. Muhammet Türkİlkokulu , 16 derslikli Çaykara Anadolu Lisesi ve Pansiyon Binası, 3 derslikli Maçka TOGEM (Emre Belözoğlu) Anaokulu, 4 derslikli Of Uğurlu H. Ahmetoğlu İlköğretim Okulu, 3 derslikli Of Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu, 100 yataklı Of İlve Yeşilyurt Kız Öğrenci Yurdu, 12 derslikli Of İş Okulu olmak üzere toplam 156 derslik.”


Kategoriler
Popüler Konular