Emre Belözoğlu: “Fenerbahçe’nin büyük taraftarına her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var”

Emre Belözoğlu: “Fenerbahçe’nin büyük taraftarına her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var”

emreer 260x146 Emre Belözoğlu: “Fenerbahçe’nin büyük taraftarına her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var”Futbol Takımımızın Kaptanı Emre Belözoğlu, Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı için hazırlanan maç günlüğü kitapçığına şu açıklamayı yaptı:

3 kulvardaki mücadelemiz devam ediyor. 3 günde bir maç oynuyoruz. Kaliteli oyunculardan kurulu çok iyi bir kadromuz var. Futbolun doğal akışı içinde iyi günlerimiz kadar ne yazık ki kötü günlerimizde oluyor. Ama biz birbirimize daha çok sarılarak hedeflerimizi kovalamaya devam ediyoruz.

Bu noktada Fenerbahçe’nin büyük taraftarına her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Biz birlikte çok büyük badireler atlatmış bir camiayız. Hiçbir şey bizim birlikteliğimizi zedeleyemez. Buna izin vermemeliyiz. Fenerbahçe ailesi iyi günde de kötü günde de nasıl kenetlendiğini, nasıl tek vücut olduğunu herkese gösterdi. Bundan sonra da bu değişmeyecek. Zorlu lig maratonunda rakibimiz Kasımpaşa. Rakibimizi kendi sahamızda en iyi şekilde ağırlamak ama futbol tabiriyle eli boş göndermek istiyoruz. Kazanmak istiyoruz, kazanacağız. Bunu yapacak güç bizde fazlasıyla var. Taraftarımızın da maçın ilk saniyesinden son düdüğüne kadar yanımızda olacağından eminiz”


Kategoriler
Popüler Konular