Emre Belözoğlu: ”Çok Mutluyum”

Emre Belözoğlu: ”Çok Mutluyum”

Fenerbahçe’mizin yeniden kadrosuna kattığı Emre Belözoğlu, ailesiyle birlikte İstanbul’a geldi. Emre havaalanında FB TV’nin sorularını yanıtladı.

Emre Belözoğlu: ”Çok mutluyum. Kısa bir ayrılık oldu ama yepyeni duygularla buraya gelmek benim için iyi oldu. Kısa bir ayrılık oldu, o dönemde benim ve kulübüm adıma hayırlı olan oydu. İnşallah çok güzel günler yaşayacağız. Fenerbahçe’nin bir evladı olarak tekrar buraya gelmek çok güzel. Dışarıda insanlar varmış, bunu hakedecek ne yaptığımı sorguluyorum. Fenerbahçe’de yeniden muhteşem hava sağlayacağız ve bizden bekleneni taraftarımıza sunacağız.”

Emre Belözoğlu sözlerine şöyle devam etti: ”Transferde emeği geçen Ali abiye, Aykut Hocama ve menajerime teşekkür ediyorum. Geçen sene yaşadığımız sıkıntılardan alnımızın akıyla çıktık. Bence bu sene de takımımız iyi gidiyor. Biraz daha ileriye götürebilmek için elimizden geleni yapacağız.

3 gün önce transferden haberim oldu. İnşallah pazar günü itibariyle büyük taraftarın karşısına çıkman benim için büyük mutluluk olacak.”

Emre’nin eşi Tuğba hanım da çok mutlu olduğunu söyledi.


Kategoriler
Popüler Konular