Emir Preldzic: “Daha iyi mücadele eden taraftık”

Emir Preldzic: “Daha iyi mücadele eden taraftık”

emir Emir Preldzic: “Daha iyi mücadele eden taraftık” Emir Preldzic, fiziksel olarak iyi olmamalarına rağmen, sahada iyi mücadele ettiklerini belirterek, “Umarım daha çok sayı üretirim. Bugün fiziksel olarak iyi değildik ama iyi savaştık. Özellikle ilk çeyreğin ardından iyi bir oyun oynadık” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Emir Preldzic, “Bu akşam fiziksel olarak yorgunduk ama sahaya bunu yansıtmadık. Bundan sonraki süreçte daha da iyi olarak ilerleyeceğiz. Bu akşamki galibiyete katkı yapan takımdaki herkesi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Takımımızın, Khimki karşısında tempolu bir oyun sergilemesinin yanı sıra savunma anlamında bazı eksiklerin olmasına da değinen Preldzic, “Khimki karşısında 92 sayı kaydettik. Ama 80 sayı yedik. Khimki iyi ve önemli bir takım. Ama kendi evimizde 80 sayı yememiz kötü. Savunmamızı bundan sonraki süreçte daha da iyi yerlere çıkaracağız“açıklamasında bulundu.

Oğuz Savaş: “Avrupa Ligi’ne galibiyetle başlamak önemliydi”

Oğuz Savaş, Khimki ile oynadığımız maçın ardından FB TV’ye yaptığı açıklamalarda, “Galibiyet önemliydi. Aslında tam hazır değiliz. Bu maç çok önemliydi, daha doğrusu Avrupa Ligi’ne galibiyetle başlamak önemliydi. Bu hafta Beko Basketbol Ligimiz de başlıyor ve bundan sonra da kendi sahamızda oynadığımız maçları kaybetmeyeceğimize inanıyorum. Kendi evimizde çok sayı yedik.Bu sayıları hücumda bulduğumuz sayılarla telefi ettik ama daha iyi savunma yapmamız gerekir.  Yavaş yavaş toparlanacağız. Galibiyet almaya devam edeceğimize inanıyorum.” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular