‘ELEMEYE KADAR BU İŞİ BİTİRELİM’

‘ELEMEYE KADAR BU İŞİ BİTİRELİM’

2011 12 31 aykut446 255x170 ‘ELEMEYE KADAR BU İŞİ BİTİRELİM’ Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, yönetim kuruluna verdiği raporunda 31 Temmuz-8 Ağustos döneminde oynanacak Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu maçlarına kadar transferin bitirilmesini istedi

Dirk Kuyt, Mehmet Topal, Hasan Ali Kaldırım, Egemen Korkmaz ve Salih Uçan’ı kadrosuna katan Fenerbahçe’de Teknik Direktör Aykut Kocaman, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu maçlarına kadar en az bir transferin daha gerçekleştirilmesini istedi.

Asbaşkan Ali Yıldırım ile durum raporu hazırlayarak bugün toplanacak yönetim kuruluna sunan Kocaman, şu ana kadar yapılan transferlerin çok isabetli olduğunu, ancak yetersiz kalacağını dile getirdi.

Tecrübeli çalıştırıcı, “Bizim için guruplara kalmak çok önemli. Elemeleri hafife alamayız. Amacımız için eleme maçlarında en güçlü halimizle oynamalıyız. Eğer ilk ön eleme maçına kadar istediğimiz bir yabancı savunma oyuncusu kadromuza katılırsa, çok daha güçleniriz ve tereddütümüz kalmaz” ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman’ın raporu bugün yönetim toplantısında görüşülecek. Fenerbahçe Yönetimi, Kocaman’ın istediği defans ve orta saha oyuncuların transfer edilmesi konusunda finans desteği için karar alacak. Başkan Aziz Yıldırım’ın da bir yıl sonra katılması beklenen yönetim toplantısında Kocaman’a transfer konusunda onay verilip, verilmediği belirlenecek.

Sarı-lacivertli teknik direktör, 31 Temmuz-8 Ağustos tarihlerinde oynanacak 3. ön eleme turu maçları için ilk planda Joseph Yobo’nun kadroya dahil edilmesini istiyor. Aykut Kocaman daha sonra orta sahaya bir takviye daha yapılması için bastıracak. Şampiyonlar Ligi’nde 3. ön eleme turu kuraları cuma günü çekilecek.

 

Kaynak:Milliyet


Kategoriler
Popüler Konular