“Eğer heykelim dikilirse…”

“Eğer heykelim dikilirse…”

Fenerbahçe’nin Hollandalı futbolcusu Dirk Kuyt, taraftarların kendisinin heykelini dikmek istemesi halinde seve seve kabul edeceğini belirtti.

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Kuyt, Fenerbahçe’de oynadığı için mutlu olduğunu eşi ve çocuklarının İstanbul’u çok sevdiğini söyledi. Hollandalı yıldız şöyle konuştu:

“Ne eşim ne de çocuklarım dönmeyi düşünmüyor. Futbol hayatımı Fenerbahçe’de sonlandırmak istiyorum. Jübilemi burada yaptıktan sonra bir büyük hayalim de antrenörlük yapmak. Hedefim de Fenerbahçe’yi çalıştırmak da bulunuyor. Ama şu an için erken. Öncelikle futbol kariyerimi en iyi şekilde sürdürmek istiyorum.”

“EĞER TARAFTAR HEYKELİMİ DİKMEK İSTERSE…”

“Taraftarların Alex’i ne kadar sevdiğini biliyorum. Ben de o sevgiyi yaşamak isterim. Bunun için takımda daha önemli işler başarmam gerekiyor. Taraftarlar Alex gibi benim de heykelimi dikmek isterlerse seve seve kabul ederim.?Bu çok gurur verici bir şey olur. Ligin ilk yarısını çok iyi geçirdik. 8 puan fark önemli. Ama yine de çok büyütülmemeli. İkinci yarının ilk 5 haftasında göstereceğimiz performans yarışta da belirleyici olur.”

 

Kaynak:Milliyet

 


Kategoriler
Popüler Konular