Doktor bu ne!

Doktor bu ne!

211020120017047673543 2 Doktor bu ne! Doktor Ertuğrul Karanlık’ın “Alınırken kronik sakatlığı vardı” dediği Sow, yine golünü attı.

Sarı-Lacivertli ekipte Moussa Sow hakkında Doktor Ertuğrul Karanlık’ın iddiaları ortalığı karıştırmıştı. Karanlık “F.Bahçe’de çalıştığım dönemde onu muayene ettim. MR çekilmesini uygun gördüm. Sonuçlar geldiğinde gördüğüm rapor beni şok etti. Bu bilgiyi Aykut Kocaman’la paylaştığımda da ‘Bu haberi yönetimden kimseyle paylaşma’ yönünde uyarı aldım” demişti. F.Bahçe Kulübü de Karanlık’ın bu sözlerini yalanlamıştı. Ancak asıl yalanlama yeşil çimler üzerine Sow’dan geliyor.

İKİLİ MÜCADELELERDE EZDİ

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan Beşiktaş derbisinde muhteşem bir röveşata golüyle ağları sarsan Senegalli yıldız dün de başroldeydi. F.Bahçe’nin 1-0 geriye düştüğü anlarda rakip savunmayı deparlarıyla dağıtan, kendisine yakın markaj yapan İbrahim’i neredeyse her pozisyonda ekarte eden Sow beraberlik golünü de kaydetti. Krasic’in ortasında ön direğe doğru müthiş bir koşu yapa yıldız forvet, meşin yuvarlağı kafasıyla filelerle buluşturmayı bildi. Kalan dakikalarda da her ikili mücadelede ayakta kalan Sow’un oyunu alkış aldı.


Kategoriler
Popüler Konular