Dirk Kuyt: “Hayal kırıklığına uğrayacağım..”

Dirk Kuyt: “Hayal kırıklığına uğrayacağım..”

Hollandalı yıldız Dirk Kuyt, çok iyi başladıkları maçta 2 puan kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Dirk Kuyt, “Çok iyi başladığımız oyunda iki puan kaybetmek son derece üzücü. 5′e yakın gol pozisyonumuz oldu ama işte futbol böyle atamadığınız zaman yiyen taraf siz olursunuz. İlk yarıyı böyle bir oyunun ardından yenik kapatmak üzücüydü. İkinci yarı özellikle kırmızı kartın ardından zor oldu. Şu an sanırım hakem hakkında bir konuşma gerçekleşiyor. Tam olarak pozisyonu göremedim, bir şey diyemiyorum ama sormak istemiyorum pozisyondan emin miydi acaba” ifadelerini kullandı.

Kuyt, “Yayıncı kuruluşu izleyince hayal kırıklığına uğrayacağım. Son maçımızı izlediğim böyle oldu ve uyuyamadım. İyi başladığımız bir maçı kaybet kötü oldu” dedi.

Eksiklerin takıma katılması ile daha iyi olacaklarını ifade eden Hollandalı yıldız, “Fenerbahçe tarihini biliyorum ve takım arkadaşlarıma güveniyorum. Sakat arkadaşlarımız, Webo, Sow ve Egemen gibi isimler döndükten sonra daha iyi olacağız. Bence şu an için takımın içinde bir panik yok. Gerçekten çok iyi başladık. İlk 10 dakika için sezonun en iyi 10 dakikası diyebiliriz. Aynı şekilde de özellikle 10 kişi kaldıktan sonra pozisyon bulan ve kazanmaya yaklaşan çok takım bulamazsınız” diye konuştu.

Taraftarlara da seslenen Kuyt, “Taraftarlarımızın üzgün olduğunu biliyorum, ancak bize güvensinler. Ligin bundan sonrası için biz hazırız” dedi.


Kategoriler
Popüler Konular