Dirk Kuyt: “3 puanı kaybettiğimiz için üzgünüm”

Dirk Kuyt: “3 puanı kaybettiğimiz için üzgünüm”

kuyt001 260x146 Dirk Kuyt: “3 puanı kaybettiğimiz için üzgünümOyuncumuz Dirk Kuyt, yapılan hatalardan takım olarak ders alınması gerektiğini belirterek, “Hayal kırıklığıyla dolu bir maç. Özellikle bu maçta 3 puan istiyorduk, kaybetmememiz gereken bir maçtı ama olmadı. Mutsuzum ama hatalarımızdan ders almamız lazım” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Dirk Kuyt, “Bu maç bizim için bir hayal kırıklığı oldu. Golü yedikten sonra özgüvenini yitirdi takım, ama biz iyi bir takımız, bunun olmaması lazımdı. İkinci yarıda iyi başladık, golü de bulduk. Fırsat bulduk ama biraz fazla duygularımızla oynadık; biraz daha aklımızı kullanmamız gerekiyordu” şeklinde konuştu.

Genç oyuncumuz Salih Uçan’ın maç içindeki durumun değerlendiren Kuyt, “Salih genç ve çok yetenekli. Tıpkı hayatta olduğu gibi futbol da hatalardan ibaret ve Salih’in hatalarından ders alması lazım. Biz de ona yardımcı olacağız” açıklamasını yaptı.

Kendi performasına ilişkin de bir açıklama yapan Hollandalı yıldız, “Takım olarak iyi başladık maçta ama gole kadar sürdü bu. Kaybettik maçı ve kaybedince mutlu olamam ben” diyerek sözlerini noktaladı.


Kategoriler
Popüler Konular