Dilmen : “Kalacak”

Dilmen : “Kalacak”

rıdvan 210x150 Dilmen : Kalacak % 100 Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman’ın Aziz Yıldırım’a kalma konusunda söz verdiğini söyledi.

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, cumartesi gecesi Can Bartu Tesisleri’nde yapılan toplantının detaylarını %100 futbol’da anlattı…

Dilmen, “Aykut hoca ile dün gece geç saatte konuştum. Bugün annesinin yanına gitmiş haklı olarak orada telefonunu kullanmıyor. Aziz Yıldırım ile de görüşme şansım oldu. Dün akşam Aziz Yıldırım, Samandıra’ya gitti. Bütün oyuncular da Samandıra’daydı hatta Meireles havaalanından dönmüş gelmiş hocasına sarılmış” dedi.

”Aziz Yıldırım, Aykut’u ikna etti”
“Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman’a devam edeceksin demiş” diyen Dilmen, “Aykut da başkana yorulduğunu söylemiş. Aziz başkan hiçbir mazeret dinlemeyerek istifayı kabul etmedi. Aykut Kocaman’ı kalması için de ikna etti. Aykut hoca da başkana görevinin başında kalacağına dair söz verdi” dedi.

”Kocaman iyi bir Fenerbahçelidir”
“Fenerbahçeli yöneticiler ve futbolcular şu an takımın başında Aykut Kocaman’ın olduğu biliyor” diyen Dilmen, “Aykut hoca ilk kez böyle bir istifadan bahsetti. Hocanın da duyguları var sonuçta Aykut Kocaman iyi bir Fenerbahçe’lidir. Aziz Yıldırım, Samandıra’ya Aykut hoca ile konuşmaya gitmedi, Aykut ile konuşmaya gitti. Başkan, hocayı kardeşi gibi görüyor. Kocaman da bunu hak ediyor” şeklinde konuştu.

Kocaman’ın bugüne kadar istifadan hiç bahsetmediğini söyleyen Dilmen, “İstifa haberini bende televizyondan öğrendim. Hocanın yorgun olduğunu, yıprandığını da hissediyordum. Kocaman, sadece saha içi olaylarla uğraşmadı, saha dışı olaylarla da uğraştı. Kocaman’ın bir molaya ihtiyacı vardı. Bu 10 günlük izin sayesinde kafasını toparlar, arkasında da ciddi bir Fenerbahçe kitlesi var.

Bundan sonraki süreç iyi olur herkes için ama Aykut hoca için zor bir süreç olacak. Denilecek niye istifa ettin niye döndün. İşler kötü gittiği zaman bir takım şeyler olacaktır. Bu risk Aykut hocanın riskidir. Bunu göğüslüyebiliyorsa, kabul ettiğine göre göğüsleyeceğini düşünüyor” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: ntvmsnbc.com


Kategoriler
Popüler Konular