“Ders çıkarılması gereken şeyler var”

“Ders çıkarılması gereken şeyler var”

rıdvan1 260x146 Ders çıkarılması gereken şeyler var Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’nin sahasında Medical Park Antalyaspor’a 3-1 yenildiği maçı değerlendirdi. Dilmen, Fenerbahçe’nin bu maçtan ders çıkarması gereken şeyler olduğunu söyledi.

NTV ve NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, %100 Futbol programında, Fenerbahçe’nin sahasında Medical Park Antalyaspor’a 3-1 yenildiği maçı değerlendirdi.

“Bu Antalya nasıl 15 puan yapmış diyordum. Bu gece merakımı giderdim. F.Bahçe’de Kuyt istekli ancak kapanan takımlar karşısında sıradan kalıyor. Ders alınması gereken şeyler var. F.Bahçe’nin oyununa bakıyorsunuz, bir tek Sow oynuyor. Bugün dışarıdan biri gelse izlese Sow’dan başka kimseyi almaz. Skor 1-2 olduktan sonra biraz şans yarattı ama bunun dışında puan alma şansı yoktu.”

Sarı lacivertli ekibin bu karşılaşmadan ders çıkarması gereken şeyler olduğunu belirten Dilmen, “Fenerbahçe’de saha kapatma cezasının olması gerekiyor artık. Sarı lacivertliler bunun sıkıntısını yaşıyor. Bu anlamda bir rekor kırdı Fenerbahçe. Türkiye’de artık futbolcular maçı bitirmelerine rağmen oynamıyorlar. Bunu herhangi bir kasıt olarak söylemiyorum, ya da tedavilerde bir problem var” dedi.

“FENERBAHÇE TARZININ DIŞINA ÇIKTI”
Aykut Kocaman’ın maç içinde tehlikeyi gördüğünü ifade eden Dilmen, “Maçın ilk devresinde Fenerbahçe rakibinin üzerine fazla gitmedi. Rakibine saygı duydu. Bu da yetmedi, bu kez tarzının dışına çıktı ve risk aldı. O zaman hiç yetmedi. Her iki oyunu da tercih etti, her iki oyunda da başarısız kaldı” diye konuştu.


Kategoriler
Popüler Konular