Cehennem stadı Saracoğlu

Cehennem stadı Saracoğlu

17 68AB2 260x173 Cehennem stadı SaracoğluKuradan Lazio’ya Fenerbahçe’nin çıkması, İtalyan gazetelerinde çok geniş yer buldu. Temsilcimiz için “Asla kolay lokma değil. Statları Şükrü Saracoğlu ise rakipleri için cehennem” yorumu yapıldı

İtalyan gazeteleri, Lazio’nun Fenerbahçe ile çeyrek finalde eşleşmesinin ardından kuraya sayfalarında geniş yer ayırdı. Corriere dello Sport, “Avrupa tamam, Lazio kurada Fenerbahçe’yi tuttu. Türkiye’yi yakından tanıyan teknik direktör Petkoviç, Fenerbahçe’nin yenilmeyecek bir takım olmadığını söyledi. Rakibin stadı ise Şükrü Saracoğlu. Adeta bir cehennem gibi. Takımda İtalya’da yakından tanınan Emre Belözoğlu ve Krasic gibi isimler de var” diye yazdı. Çizme’nin yüksek tirajlı bir diğer spor gazetesi La Gazetta dello Sport da, “Çeyrek finalde Roma’nın kapıları yine kapalı olacak. Lazio, cezası nedeniyle taraftarından yoksun olacak” ifadesini kullandı.

‘İngilizler’den kurtulduk’

Gazete ayrıca “Fenerbahçe kesinlikle güçlü bir ekip. Ancak yine de İngiliz takımı çıkmadığı için şanslıyız. İstanbul’daki ateşli taraftarların, takımlarına nasıl destek verdiğini geçmişten biliyoruz. Lazio’nun işi kolay olmayacak” yorumunu yaptı. Tuttosport’ta ise “Fenerbahçe kolay lokma değil. Newcastle, Chelsea ve Tottenham’ın gelmemesi ise sevindirici” denildi.

 

Kaynak:Fanatik

 


Kategoriler
Popüler Konular