Caner Erkin’in menajeri konuştu

Caner Erkin’in menajeri konuştu

Sarı-Lacivertli yönetim, performansıyla herkesi büyüleyen Caner Erkin’in sezon sonunda bitecek sözleşmesini uzatmak konusunda hâlâ harekete geçmedi. Milli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak,konuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı..

İşte Batur Altıparmak’ın açıklamaları;
“Sözleşmesi sezon sonu sona erse de oyuncudan önce kulüpten izin alınması gerekiyor. Türkiye’de sistem bu şekilde. Yurt dışında böyle birşey yok. Yurt dışında bir takım Caner ile sözleşme yapmak isterse yapabilir.”

Önceliğimiz Fenerbahçe
Radyospor’a konuşan Altıparmak, Caner’in bana söylediği “İlk önce kendi kulübümle görüşeceğim” dedi. Yurt dışından bir teklif gelirse değişiklik olabilir ama önceliği Fenerbahçe. Futbolcu oynadığı kulüpten memnunsa neden başka kulüple görüşme yapsın. Ancak maddi yönden bir sıkıntı olursa değişebilir kararlar.

Caner’in şu duruşunu takdir ediyorum. 4 senedir bu kulüpte oynuyor ve gelirken şartlar bu şekilde olmuştu para son plandaydı. her sene biraz daha fazla forma giydi ve bir kere gelip de sözleşmemi düzeltsinler demedi bana ama şimdi sözleşme bitti şimdi istediği ücreti talep edebilir.

Yurt dışı opsiyonu
Yurt dışı her zaman bir opsiyondur ama kaliteli bir takım olması gerekiyor. Siz Galatasaray ve Fenerbahçe’de oynadıktan sonra Avrupa’da küçük takımlara gitmek istemezsiniz… Yurt içinde büyük bütçeli kulüplere gitmek gibi bir düşüncemiz yok.

Başarısının sırrı?
Sürekli oynaması ve en olgun yaşları 25′inde falan başlar… Caner’de bu sezon 25 yaşında ve CSKA ve Galatasaray’ın ardından performansını arttırdı. Yurt dışından takip eden kulüpler var bunları açıklayamam…


Kategoriler
Popüler Konular