Büyük Başkan’dan dünya yıldızı sözü

Büyük Başkan’dan dünya yıldızı sözü

Aziz Yıldırım'dan dünya yıldızı sözü

Aziz Yıldırım’ın, uluslararası yetenek ve tecrübeye sahip birini getireceği öğrenildi.

Fenerbahçe’de Vaslui karşılaşmasında orta alandaki sıkıntılar göze çarparken Başkan Aziz Yıldırım’ın yakın çevresine Emre’yi unutturacak bir orta saha oyuncusunu mutlaka alacağını söylediği öğrenildi. Hürriyet gazetesinden Ahmet Ercanlar’ın haberine göre; orta alana uzun süredir kaliteli bir isim isteyen sarı lacivertlilerin kimi getireceği sorusu henüz yanıtını bulamazken, ilk akla gelen isim İnter ile sorunları olan, Kuyt’ın Hollanda milli takımından arkadaşı Wesley Sneijder.

SNEIJDER’I GÖZÜNE KESTİRDİ
Bonservis bedeli 20 milyon Euro’nun üzerinde olan yıldız futbolcu için kiralama formülünün devreye sokulabileceği konuşuluyor. Fenerbahçe’nin Sneijder’in kendisine yıllık 4 milyon Euro’luk ücreti ise vermeye hazır olduğu belirtiliyor.

BELHANDA ELDEN KAÇMIŞTI
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yeni orta saha oyuncusu konusundaki çalışmayı bizzat yürüttüğü öğrenildi. Juventus’a 15 milyon Euro’ya transfer olan Krasiç’i 7 milyon Euro’ya bitiren sarı lacivertliler, yeni orta saha oyuncusu için de iyi bir ücreti gözden çıkardı. Daha önce Montpellier’in yıldızı Belhanda’ya 15 milyon teklif eden Fenerbehçe, Faslı yıldızın gelmek istememesiyle dünya çapında bir oyuncuyu Türkiye’ye getirme şansından olmuştu.

TÜM MESAİSİNİ BU İŞE HARCIYOR
Yeni alınacak futbolcunun, takıma sağlayacağı katkı yanında, uluslararası yetenek ve tecrübeye sahip olmasına da önem veren Aziz Yıldırım, son günlerde tüm mesaisini bu konuya veriyor.


Kategoriler
Popüler Konular