Bursa mesaisi sürüyor!

Bursa mesaisi sürüyor!

2012 10 12 idman21 260x173 Bursa mesaisi sürüyor!Can Bartu Tesisleri’nde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen idmanda sarı-lacivertli takımın koşu ve ısınma hareketlerinin ardından 2 grup halinde 5′e iki top kapma ve pas çalışmaları yaptığı bildirildi. Antrenmanın dar alanda yapılan pas organizasyonları ve çift kale maçla devam ettiği ve futbolcuların günü dayanıklılık koşusuyla tamamladığı kaydedildi.

(A) Milli Takımı’nın kadrosunda bulunan oyuncular Volkan Demirel, Bekir İrtegün, Caner Erkin, Egemen Korkmaz, Mert Günok, Gökhan Gönül ve Hasan Ali Kaldırım, A2 Milli Takımı’nın kadrosuna çağrılan Özgür Çek, 19 Yaş Altı Milli Takımı’nın kadrosunda bulunan Recep Niyaz ile milli takımlarında bulunan oyuncular Moussa Sow, Dirk Kuyt, Raul Meireles ve Miroslav Stoch’un antrenmanda yer almadığı ifade edildi.

Bu arada sağ alt bacak bölgesindeki kanama ve kısmi yırtık sebebiyle milli takım kadrosundan çıkarılan Mehmet Topal’ın tedavisine başlandığı açıklandı.

Sakatlığı devam eden Joseph Yobo’nun tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdüğü, dünkü antrenmanda yer almayan Mehmet Topuz’un ise bugün takımla birlikte çalıştığı belirtildi.

Sarı-lacivertli takım, bugünkü çalışmanın ardından yarını izinli olarak geçirecek. 1 gün dinlenme fırsatı bulacak futbolcular, Bursaspor maçının hazırlıklarına 15 Ekim Pazartesi günü gerçekleştirecekleri antrenmanla devam edecek.


Kategoriler
Popüler Konular