Bu rekabet bizi şampiyon yapar

Bu rekabet bizi şampiyon yapar

Yedek kaldığı için Yanal’la sorun yaşadığı iddia edilen Emenike, “Forvet hattında değil ama takımda rekabet var. Bu da bizi zirveye taşıyan en önemli etken” dedi

Fenerbahçe’nin Kamerunlu yıldızı Emmanuel Emenike, yedek kalmayı dert etmediğini söyledi. NTVSpor’a konuşan golcü futbolcu şunları söyledi: Futbola santrafor olarak başladığım için sağ ve sol kanatta görev yapmak zaman zaman benim için zor olabiliyor. Ama her seferinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Milli Takım’da olduğu gibi Fenerbahçe için de her şeyimi vermeye çalışıyorum. Fenerbahçe taraftarı beni çok bekledi, ben de onlar için goller atmak istiyorum. Onlar için daha çok gol atacağım.

ERSUN YANAL ÇOK İYİ BİR İNSAN
Forvet hattı için büyük bir rekabet olduğunu söyleyemem ancak takım içinde büyük bir rekabet var. Bizi ligde zirveye taşıyan şeyin de bu rekabet olduğunu düşünüyorum. Rekabeti seviyorum.Teknik direktörümüz iyi bir insan. Kendisiyle sürekli iletişim halindeyiz. Takımdaki iletişimi düşündüğümüzde şampiyonluğu kazanacağımızı söyleyebilirim.

 


Kategoriler
Popüler Konular